Dárková poukázka

Váháte, kterým koncertem Dvořákovy Prahy uděláte svým blízkým největší radost? Darujte jim dárkové poukázky. Sami si pak z festivalové nabídky vyberou koncert podle svého vkusu nebo časových možností.

Dárkové poukázky mají hodnotu 250, 500, 1000 a 1500 Kč.  Koupit je můžete stejně jako vstupenky online, nebo osobně ve Vstupenkovém centru Dvořákovy Prahy v budově Rudolfina (zádveří vlevo), Alšovo nábřeží 12, Praha 1. Dárkový obal k poukazům obdržíte ve Vstupenkovém centru nebo Vám ho na vyžádání pošleme poštou zdarma. Napište si o něj na vstupenky@dvorakovapraha.cz

Uplatnění dárkových poukázek je snadné!

 • Online na www.dvorakovapraha.cz
 • Osobně ve Vstupenkovém centru Dvořákovy Prahy a od 2. 9. 2019 ve Vstupenkovém a informační centrum v Rudolfinu.
 • Poukázku je možné uplatnit na nákup vstupenek na jakýkoliv koncert mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha 2019 v jakémkoliv cenovém pásmu.
 • Poukázka zlevňuje o danou hodnotu celý nákup. Na jeden nákup je možné použít i více poukázek.
 • Hodnotu poukázky je nutné čerpat jednorázově v plné výši. Hodnota nákupu (vstupenek) musí být rovna nebo vyšší, než je hodnota poukázky/poukázek.
 • Poukázku nelze směnit za hotovost. Za ztracenou poukázku není poskytována náhrada.
 1. 250 Kč
 2. 500 Kč
 3. 1 000 Kč
 4. 1 500 Kč

VIP vstupenky

Užijte si se svými blízkými, přáteli, zaměstnanci či obchodními partnery nezapomenutelný večer na festivalu Dvořákova Praha. Servis a pohodlí VIP salonku vaši hosté zaručeně ocení.

Co je VIP vstupenka?

 • Na každý koncert je omezené množství prémiových vstupenek, které nejsou v běžné nabídce.
 • VIP vstupenka garantuje to nejlepší místo v sále.
 • Zahrnuje vstup do salonku, kde je připraven hodinu před začátkem koncertu welcome drink  a občerstvení o přestávce.
 • Součástí vstupenky je denní program a festivalový katalog zdarma  (k dispozici v salonku).

V případě zájmu o bližší informace a nabídku nás kontaktujte na adrese krejcirikova@dvorakovapraha.cz. 

Využijte možnost prezentace v rámci koncertu, na který zvete své hosty, a staňte se jeho partnerem. Pro bližší informace k partnerství koncertu nás kontaktuje na adrese bumbalkova@dvorakovapraha.cz.

Vstupenky jako dárek

Darujte zážitek! Věnujte svým blízkým, přátelům nebo obchodním partnerům nezapomenutelný večer na festivalu Dvořákova Praha. Koupit vstupenku jako dárek je snadné.

Během nákupu zvolte ve druhém kroku pod tlačítkem Vyberte slevu možnost DAR a vstupenka se Vám zobrazí bez uvedené ceny. Bez uvedené ceny lze vytisknout pouze vstupenky zakoupené v plné ceně. Dárkový obal  ke vstupenkám obdržíte ve Vstupenkovém centru nebo Vám ho na vyžádání pošleme poštou zdarma. Napište si o něj na vstupenky@dvorakovapraha.cz.

Pokud máte zájem vychutnat si festival nejen jako výjimečnou kulturní, ale i společenskou událost, požádejte nás o nabídku VIP vstupenek na adrese krejcirikova@dvorakovapraha.cz.