Dárková poukázka

Váháte, kterým koncertem Dvořákovy Prahy uděláte svým blízkým největší radost? Darujte jim dárkové poukázky. Sami si pak z festivalové nabídky vyberou koncert podle svého vkusu nebo časových možností.

Dárkové poukázky mají hodnotu 250, 500, 1000 a 1500 Kč. Jejich zakoupení je možné pouze prostřednictvím přímého nákupu online.

Uplatnění dárkových poukázek je snadné!

 • Poukázku je možné uplatnit pouze při přímém nákupu vstupenek online na www.dvorakovapraha.cz
 • Poukázka zlevňuje o danou hodnotu celý nákup. Na jeden nákup je možné použít i více poukázek.
 • Hodnotu poukázky je nutné čerpat jednorázově v plné výši. Hodnota nákupu (vstupenek) musí být rovna nebo vyšší, než je hodnota poukázky/poukázek.
 • Poukázku nelze směnit za hotovost. Za ztracenou poukázku není poskytována náhrada.
 1. 250 Kč
 2. 500 Kč
 3. 1 000 Kč
 4. 1 500 Kč

Vstupenky NOBLE

Užijte si nezapomenutelný večer na festivalu Dvořákova Praha. Servis a pohodlí salonku jistě oceníte.

Vstupenka zahrnuje:

 • vstupenku I. kategorie,
 • vstup do salonku, kde je připraven hodinu před začátkem koncertu welcome drink a ob­čerstvení o přestávce,
 • program koncertu zdarma.

 

V případě zájmu o bližší informace a nabídku nás kontaktujte na adrese krejcirikova@dvorakovapraha.cz. 

Využijte možnost prezentace v rámci koncertu, na který zvete své hosty, a staňte se jeho partnerem. Pro bližší informace k partnerství koncertu nás kontaktuje na adrese bumbalkova@dvorakovapraha.cz.

Vstupenky jako dárek

Darujte zážitek! Věnujte svým blízkým, přátelům nebo obchodním partnerům nezapomenutelný večer na festivalu Dvořákova Praha. Koupit vstupenku jako dárek je snadné.

Během nákupu zvolte ve druhém kroku pod tlačítkem Upravit cenu možnost DAR a vstupenka se Vám zobrazí bez uvedené ceny. Bez uvedené ceny lze vytisknout pouze vstupenky zakoupené v plné ceně. Dárkový obal  ke vstupenkám obdržíte ve Vstupenkovém centru nebo Vám ho na vyžádání pošleme poštou zdarma. Napište si o něj na vstupenky@dvorakovapraha.cz.

Pokud máte zájem vychutnat si festival nejen jako výjimečnou kulturní, ale i společenskou událost, požádejte nás o nabídku VIP vstupenek na adrese krejcirikova@dvorakovapraha.cz.