VIP vstupenky

Pozvěte zaměstnance, obchodní partnery či přátele na Dvořákovu Prahu a darujte jim nezapomenutelný večer.

Co je VIP vstupenka?

  • Na každý koncert je omezené množství prémiových vstupenek, které nejsou v běžné nabídce.
  • VIP vstupenka garantuje to nejlepší místo v sále.
  • Součástí vstupenky je pozvání na welcome drink před koncertem a občerstvení o přestávce v salonku.
  • Součástí vstupenky je denní program zdarma (k dispozici v salonku).

V případě zájmu o bližší informace a nabídku nás kontaktujte na adrese bumbalkova@dvorakovapraha.cz. 

Využijte možnost prezentace v rámci koncertu, na který zvete své hosty, a staňte se jeho partnerem. Pro bližší informace k partnerství koncertu nás kontaktuje na adrese bumbalkova@dvorakovapraha.cz.

Dárková poukázka

Potěšte své blízké a darujte jim dárkové poukázky na festival Dvořákova Praha. Sami si pak z festivalové nabídky vyberou koncert podle svého vkusu nebo časových možností.

Dárkové poukazy mají hodnotu 500 Kč a lze je uplatnit na nákup vstupenek na jakýkoliv koncert mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha 2016 v jakémkoliv cenovém pásmu.

Dárkové poukazy můžete objednat stejně jako vstupenky online, nebo zakoupit osobně na Vstupenkovém centru Dvořákova Praha, Palackého 740/1, Praha 1. Dárkový obal k poukazům obdržíte na Vstupenkovém centru nebo Vám ho na vyžádání pošleme poštou zdarma. Napište si o něj na vstupenky@dvorakovapraha.cz

Dárkové poukázky můžete uplatnit na Vstupenkovém centru Dvořákova Praha a od 15. 8. 2016 ve festivalové pokladně v Rudolfinu. Více informací o provozní době na www.dvorakovapraha.cz. Hodnotu dárkové poukázky je nutné vyčerpat jednorázově v plné výši. Poukázku nelze směnit za hotovost. Za ztracenou poukázku není poskytována náhrada.

KOUPIT

Vstupenky jako dárek

Darujte zážitek! Věnujte svým blízkým, přátelům nebo obchodním partnerům nezapomenutelný večer na festivalu Dvořákova Praha. Koupit vstupenku jako dárek je snadné.

Během nákupu zvolte ve druhém kroku možnost sleva/dar a vstupenka se Vám zobrazí bez uvedené ceny. Dárkový obal k poukazům obdržíte na Vstupenkovém centru nebo Vám ho na vyžádání pošleme poštou zdarma. Napište si o něj na vstupenky@dvorakovapraha.cz.

Pokud máte zájem vychutnat si festival nejen jako výjimečnou kulturní, ale i společenskou událost, požádejte nás o nabídku VIP vstupenek na adrese bumbalkova@dvorakovapraha.cz.