Klub mladých je určen všem žákům a studentům do 26 let, kteří jsou držiteli platných průkazů ISIC. Do Klubu mladých není třeba se registrovat, veškeré výhody jsou dostupné po zadání platné karty ISIC při nákupu vstupenky. Více informací v postupech níže.

Nemáš kartu ISIC? Jednoduše si pro ni klikni.

Klub mladých

S radostí vítáme v koncertních sálech všechny mladé lidi, kteří mají zájem o kulturu a klasickou hudbu. V rámci nabídky Klubu mladých Dvořákovy Prahy umožňujeme žákům a studentům získat nejen výrazně cenově zvýhodněné vstupenky, ale i řadu dalších benefitů a doprovodných programů.

Klub mladých je určen všem žákům a studentům do 26 let, kteří jsou držiteli platných průkazů ISIC. Do Klubu mladých není třeba se registrovat, veškeré výhody jsou dostupné po zadání platné karty ISIC při nákupu vstupenky. Více informací v postupech níže.

Výhody členství

S kartou ISIC u nás získáváte řadu výhod. Za pár korun můžete navštívit koncerty světově uznávaných orchestrů, dirigentů a sólistů, získáte řadu benefitů a především nezapomenutelných zážitků na festivalu Dvořákova Praha.

Jaké slevy a benefity Klub mladých nabízí?

  • sleva 20 % na vstupenky (1 vstupenka/koncert);
  • studentský speciál za 100 Kč na večerní koncerty festivalu (1 vstupenka/koncert, bez garance konkrétního místa v sále, usazení na volné místo v sále po 3. zvonění, kapacita míst je omezena);
  • setkání s interprety;
  • speciální nabídky a last-minute nabídky vstupenek.

Sleva 20 % na vstupenky

Držitelé karty ISIC mohou po dobu standardního předprodeje (od zveřejnění na jarní tiskové konferenci) využít slevu na vstupenky 20 %. Postup, jak získat slevu 20 %, najdete zde.

Studentský speciál

Za 100 Kč na kterýkoliv koncert Dvořákovy Prahy, to je exkluzivní nabídka vstupenek pouze pro držitele karty ISIC v rámci tzv. Studentského speciálu. Na každý koncert si mohou žáci a studenti do 26 let objednat jednu vstupenku v kategorii Studentský speciál. Vstupenka je bez garance konkrétního místa v sále. Při příchodu na koncert je nutné se prokázat vedle vstupenky i platnou kartou ISIC. Usazení do sálu proběhne na volná místa v sále po 3. zvonění. Kapacita míst v kategorii Studentský speciál je omezena.

Vstupenky na koncerty v rámci Studentského speciálu bude možné zakoupit po zveřejnění programu v březnu 2024. 

Vstupenku za 100 Kč v rámci Studentského speciálu lze získat následujícím postupem:

1. Vyberte koncert s aktivovaným Studentským speciálem na www.dvorakovapraha.cz. Studentský speciál je pro daný koncert otevřený v případě, že je dostupné tlačítko ‒ viz obrázek níže:

2. Z uvedené nabídky koncertů vyberte ten, který má otevřený Studentský speciál, a klikněte na tlačítko se zámkem pro otevření slevy:

3. Vyplňte své údaje včetně platného čísla Vaší ISIC karty, poté pokračujte k zakoupení vstupenky dle obvyklého způsobu: