Registrace

Stát se členem Klubu mladých je rychlé, jednoduché a nic Vás nestojí. Pokud jste držitelem platného studentského průkazu ISIC , stačí vyplnit stručný formulář na našich internetových stránkách a zadat číslo své ISIC karty. Po ověření platnosti karty Vám bude obratem založen účet a na uvedený e-mail zaslány přístupové údaje.

Chci se stát členem Klubu mladých!

REGISTROVAT

Nemáš kartu ISIC? Jednoduše si pro ni klikni.

Klub mladých

Za 100 Kč na koncert! S radostí vítáme v koncertních sálech všechny mladé lidi, kteří mají zájem o kulturu a klasickou hudbu. V rámci Klubu mladých festivalu Dvořákova Praha nabízíme žákům a studentům nejen výrazně cenově zvýhodněné vstupenky, ale i řadu dalších benefitů a doprovodných programů.

Klub mladých je určen všem žákům a studentům do 26 let, kteří jsou držiteli platných průkazů ISIC. Registrace do Klubu je bezplatná. Pro čerpání studentských slev je registrace do Klubu nezbytná a jejich využití je možné pouze při nákupu vstupenek online, pod přihlášením do vašeho uživatelského účtu.

Výhody členství

Být členem Klubu mladých má řadu výhod. Za pár korun můžete navštívit koncerty světově uznávaných orchestrů, dirigentů a sólistů, získáte řadu benefitů, výhod a především nezapomenutelných zážitků na festivalu Dvořákova Praha.

Jaké slevy a benefity členství v Klubu mladých nabízí?

  • sleva 20 % na vstupenky (1 vstupenka/koncert)
  • Studentský speciál za 100 Kč na večerní koncerty festivalu (1 vstupenka/koncert, bez garance konkrétního místa v sále, usazení na volné místo v sále po 3. zvonění, kapacita míst je omezena)
  • setkání s interprety
  • speciální nabídky a last-minute nabídky vstupenek

Studentský speciál

Za 100 Kč na kterýkoliv koncert Dvořákovy Prahy, to je exkluzivní nabídka vstupenek pouze pro členy Klubu mladých. Na každý koncert si může každý člen Klubu mladých objednat jednu vstupenku v kategorii Studentský speciál. Vstupenka je bez garance konkrétního místa v sále. Při příchodu na koncert je nutné se prokázat vedle vstupenky i platnou kartou ISIC. Usazení do sálu proběhne na volná místa v sále po 3. zvonění. Kapacita míst v kategorii Studentský speciál je omezena.

Poznámka: Studentský speciál je v nabídce vždy od data zveřejnění programu a zahájení prodeje vstupenek na celý festival. Cena Studentského speciálu se Vám při nákupu objeví až po přihlášení k Vašemu zákaznickému účtu. Pokud ještě nejste členem Klubu mladých a chcete čerpat členské výhody, registrujte se!