Věrnostní program

Staňte se členem Věrnostního programu festivalu Dvořákova Praha a získejte slevové kupony na nákup vstupenek. Registrace do Věrnostního programu je bezplatná. Za každých utracených 2000 Kč získáváte slevový kupon v hodnotě 200 Kč, který můžete uplatnit již při dalším nákupu online. Pro získání slevových kuponů je nutné vstupenky nakoupit přímo online pod přihlášením do vašeho uživatelského účtu/věrnostního programu.

Jak použít slevový kupon?

  • kupon lze uplatnit pouze při přímém nákupu vstupenek online
  • kupon lze uplatnit na nákup vstupenek pouze v české měně
  • kupon je přenosný 
  • kupon je možné uplatnit na nákup jakéhokoliv koncertu v jakémkoliv cenovém pásmu
  • na nákup jedné vstupenky je možné použít vždy jen jeden kupon
  • kupon není možné sčítat nebo kombinovat s dalšími druhy slev

Chci výhody člena věrnostního programu!

REGISTROVAT

Studenti (Klub mladých)

Studentské slevy poskytujeme v rámci Klubu mladých festivalu Dvořákova Praha, který je otevřen všem držitelům platných studentských průkazů ISIC. Registrace do Klubu mladých je bezplatná.

Jaké slevy a benefity členství v Klubu mladých nabízí?

  • sleva 20 % na vstupenky (1 vstupenka/koncert)
  • Studentský speciál za 100 Kč na večerní koncerty festivalu (1 vstupenka/koncert, bez garance konkrétního místa v sále, usazení na volné místo v sále po 3. zvonění, kapacita míst je omezena)
  • setkání s interprety
  • speciální nabídky a last-minute nabídky vstupenek

Upozornění: Částku za nákup vstupenek v režimu Student nelze započíst do nákupů Věrnostního programu. Na nákup vstupenek v režimu Student nelze využít slevovou poukázku získanou v rámci Věrnostního programu, slevy se nesčítají.

Chci se stát členem Klubu mladých!

REGISTROVAT

Chci vědět více o Klubu mladých!

DETAILNÍ INFORMACE

Nemáš kartu ISIC? Jednoduše si pro ni klikni!

Senioři

Osobám starším 65 let poskytujeme 20 % slevu na vstupenky. Pro nákup zvýhodněných vstupenek nás kontaktujte písemně na adrese vstupenky@dvorakovapraha.cz nebo info@colosseumticket.cz. Sleva bude přiznána po předložení platného průkazu. Na jeden průkaz není možné zakoupit více jak jednu vstupenku na jeden koncert.

ZTP a ZTP/P

Držitelům průkazů ZTP a ZTP/P poskytujeme slevu ve výši 50 %. Pro nákup zvýhodněných vstupenek nás kontaktujte písemně na adrese vstupenky@dvorakovapraha.cz, nebo info@colosseumticket.cz.

Upozornění: Částku za nákup těchto zlevněných vstupenek nelze započíst do nákupů Věrnostního programu. Na nákup ZTP a ZTP/P vstupenek nelze využít slevovou poukázku získanou v rámci Věrnostního programu, slevy se nesčítají.