Vstupenkové centrum Dvořákova Praha

Palackého 740/1 (3. patro)
Praha 1
775 495 495    
vstupenky@dvorakovapraha.cz

Otevírací doba:
Od 24.6. do 7.8.2016 je Vstupenkové centrum uzavřeno. Vstupenky je možné si vyzvednout na ostatních prodejních místech. Vstupenkové centrum bude znovu otevřeno od 8.8.2016. 

Po telefonické dohodě je možné vyzvednutí vstupenek i mimo otvírací dobu.

On-line prodej

Své vstupenky si můžete koupit z pohodlí domova nebo kanceláře online prostřednictvím našich internetových stránek. V sekci program si vyberte koncert a nakupujte ve třech jednoduchých krocích.

Vybrané vstupenky můžete online uhradit platební kartou, bankovním převodem nebo osobně při jejich převzetí na některém z prodejních míst. Vstupenky Vám můžeme zaslat také poštou, na dobírku nebo si je můžete sami vytisknout v podobě e-Vstupenky.

Nezapomeňte čerpat zákaznické výhody v rámci Věrnostního programu.

Prodejní místa v České republice

Vstupenky můžete zakoupit na Vstupenkovém centru Dvořákovy Prahy, ve festivalové prodejní síti a v síti Ticketpro. Festivalová pokladna v Rudolfinu bude otevřena od 15. 8. 2016.

Obchodní podmínky

Nákupem vstupenek na těchto internetových stránkách a prodejních místech souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Potřebuji poradit

Při potížích s nákupem kontaktujte Vstupenkové centrum Dvořákovy Prahy nebo provozovatele rezervačního systému Colosseum, společnost Perfect System. Rádi Vám pomůžeme. Vaše spokojenost a pohodlný nákup jsou pro nás prioritou.

Perfect System, s. r. o.
Holubova 2517/4, Praha 5
226 539 600
info@colosseumticket.cz
po-pá, 8.00-16.30