Vstupenkové centrum Palackého

Vstupenkové centrum v Palackého ulici je během konání festivalu uzavřeno. V naléhavých případech volejte 775 495 495. Vstupenky můžete zakoupit na Infopointu či pokladně v Rudolfinu.

On-line prodej

Své vstupenky si můžete koupit z pohodlí domova nebo kanceláře online prostřednictvím našich internetových stránek. V sekci program si vyberte koncert a nakupujte ve třech jednoduchých krocích.

Vybrané vstupenky můžete online uhradit platební kartou, bankovním převodem nebo osobně při jejich převzetí na některém z prodejních míst. Vstupenky Vám můžeme zaslat také poštou, na dobírku nebo si je můžete sami vytisknout v podobě e-Vstupenky.

Nezapomeňte čerpat zákaznické výhody v rámci Věrnostního programu.

Prodejní místa v České republice

Vstupenky můžete zakoupit na Vstupenkovém centru Dvořákovy Prahy, ve festivalové prodejní síti a v síti Ticketpro. Festivalová pokladna v Rudolfinu bude otevřena od 15. 8. 2016.

Obchodní podmínky

Nákupem vstupenek na těchto internetových stránkách a prodejních místech souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Potřebuji poradit

Při potížích s nákupem kontaktujte Vstupenkové centrum Dvořákovy Prahy nebo provozovatele rezervačního systému Colosseum, společnost Perfect System. Rádi Vám pomůžeme. Vaše spokojenost a pohodlný nákup jsou pro nás prioritou.

Perfect System, s. r. o.
Holubova 2517/4, Praha 5
226 539 600
info@colosseumticket.cz
po-pá, 8.00-16.30