Dvořákova Praha

Vše o vstupenkách

T: +420 461 049 232
E: info@enigoo.cz

 

 

On-line prodej

Své vstupenky si můžete koupit z pohodlí domova online prostřednictvím našich internetových stránek. V sekci program si vyberte koncert a nakupujte v několika jednoduchých krocích.

Slevy je zapotřebí uplatnit již v průběhu rezervace v prodejním systému. Pro nákup zvýhodněných vstupenek ZTP a ZTP/P nás kontaktujte písemně na adrese vstupenky@dvorakovapraha.cz.

V případě dotazů nás kontaktuje na

+420 461 049 232

info@enigoo.cz

Prodejní místa

Nákup a vyzvednutí vstupenek ve vstupenkovém centru je možné pouze po domluvě na e-mailu nebo telefonním čísle v levé části této stránky.

V průběhu festivalu je návštěvníkům rovněž k dispozici vstupenkové centrum v Rudolfinu.

Dárkové poukazy, kredity a jejich uplatnění

Zakoupené dárkové poukazy a obdržené kredity lze aplikovat při nákupu vstupenky online. Při odbavení (check-outu) v prodejním systému postupujte takto:

1. Zvolte platební metodu Poukazem

2. Zadejte kód poukazu

3. Klikněte na aplikovat

 

Pokud je hodnota poukazu nižší než cena zakoupených vstupenek, budete po odeslání objednávky přesměrováni do platební brány pro doplacení rozdílu ceny.

Pokud je hodnota poukazu vyšší než cena zakoupených vstupenek, rozdíl ceny zůstane pod stejným kódem k dispozici na další nákupy až do platnosti poukazu.

Obchodní podmínky

Nákupem vstupenek na těchto internetových stránkách a prodejních místech souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Potřebuji poradit

Při potížích s nákupem kontaktujte Vstupenkové centrum Dvořákovy Prahy nebo provozovatele rezervačního systému Enigoo, společnost Enigoo s.r.o.. Rádi Vám pomůžeme. Vaše spokojenost a pohodlný nákup jsou pro nás prioritou.

Enigoo s.r.o.
Hlaváčova 207,
530 02 Pardubice
+420 461 049 232
info@enigoo.cz