Festivalové novinky

Nalaďte se s námi na vlnu klasické hudby a zjistěte, co je na festivalu Dvořákova Praha nového.

12.1.2022

Concertino Praga vypisuje konkurz na pozici projektového manažera

Concertino Praga – Dvořákova rozhlasová mezinárodní soutěž pro mladé hudebníky, která je od r. 2020 pořádána Českým rozhlasem a Akademií klasické hudby, vypisuje konkurz na pozici projektového manažera. Více informaci ke stažení zde: Popis pozice projektového manažera pro Concertino Praga 2022

PF 2022

Děkujeme Vám za podporu a přízeň, které věnujete našemu festivalu.

Do nového roku Vám přejeme hlavně hodně zdraví, pohody a času stráveného v dobré společnosti. Pevně věříme, že k ní můžeme počítat i náš festival – budeme se s Vámi těšit na viděnou opět na konci léta, Dvořákova Praha 2022 začíná 8. září.


24.11.2021

Zahájili jsme vánoční předprodej

Ve středu 24. listopadu jsme spustili tradiční vánoční předprodej. Už teď si můžete vybrat vstupenky na příští rok, nebo si o ně napsat Ježíškovi. V nabídce jsou tři koncerty Dvořákovy Prahy 2022: Mnichovští filharmonici s jejich šéfdirigentem Valery Gergievem 9. září, koncertní provedení světoznámé Dvořákovy opery Rusalka s Českou filharmonií, jejím šéfdirigentem Semyonem Bychkovem a sopranistkou Asmik Grigorian 19. září a vystoupení skvělých Jerusalem Quartet v rámci Komorní řady 20. září 2022.


11.11.2021

Máme nového prodejce vstupenek

V listopadu 2021 jsme přešli na nový prodejní systém. Při nákupu vstupenek na našem webu budete nyní přesměrováni do systému společnosti Enigoo. Zde si můžete zakoupit e-vstupenku nebo vytvořit rezervaci a vstupenku uhradit a vyzvednout na některém ze 7500 terminálů Sazka.

Se zahájením předprodeje vstupenek na celý festival v březnu 2022 spustíme také novu verzi věrnostního programu. Po registraci do něj budou všem zájemcům přičteny i kredity z letošního vánočního předprodeje.

Zároveň nabízíme vstupenky v dárkovém vzhledu – tato možnost se týká všech, kdo si pořídí e-vstupenku. Po jejím zakoupení nás kontaktujte a my Vám dárkové vstupenky zašleme poštou nebo si je můžete vyzvednout u nás v kanceláři. Veškeré podrobnosti naleznete v potvrzovacím e-mailu po dokončení nákupu.


10.10.2021

Ohlédnutí za Dvořákovou Prahou 2021

Navštívili jste letos některý z koncertů Dvořákovy Prahy? Jaké byly vaše zážitky? My jsme se zeptali na názor ředitele festivalu Jana Simona a jeho odpovědi i své dojmy jsme shrnuli do článku, který si můžete přečíst v magazínu Akademie klasické hudby.