Festivalové novinky

Nalaďte se s námi na vlnu klasické hudby a zjistěte, co je na festivalu Dvořákova Praha nového.

24.11.2021

Zahájili jsme vánoční předprodej

Ve středu 24. listopadu jsme spustili tradiční vánoční předprodej. Už teď si můžete vybrat vstupenky na příští rok, nebo si o ně napsat Ježíškovi. V nabídce jsou tři koncerty Dvořákovy Prahy 2022: Mnichovští filharmonici s jejich šéfdirigentem Valery Gergievem 9. září, koncertní provedení světoznámé Dvořákovy opery Rusalka s Českou filharmonií, jejím šéfdirigentem Semyonem Bychkovem a sopranistkou Asmik Grigorian 19. září a vystoupení skvělých Jerusalem Quartet v rámci Komorní řady 20. září 2022.


11.11.2021

Máme nového prodejce vstupenek

V listopadu 2021 jsme přešli na nový prodejní systém. Při nákupu vstupenek na našem webu budete nyní přesměrováni do systému společnosti Enigoo. Zde si můžete zakoupit e-vstupenku nebo vytvořit rezervaci a vstupenku uhradit a vyzvednout na některém ze 7500 terminálů Sazka.

Se zahájením předprodeje vstupenek na celý festival v březnu 2022 spustíme také novu verzi věrnostního programu. Po registraci do něj budou všem zájemcům přičteny i kredity z letošního vánočního předprodeje.

Zároveň nabízíme vstupenky v dárkovém vzhledu – tato možnost se týká všech, kdo si pořídí e-vstupenku. Po jejím zakoupení nás kontaktujte a my Vám dárkové vstupenky zašleme poštou nebo si je můžete vyzvednout u nás v kanceláři. Veškeré podrobnosti naleznete v potvrzovacím e-mailu po dokončení nákupu.


10.10.2021

Ohlédnutí za Dvořákovou Prahou 2021

Navštívili jste letos některý z koncertů Dvořákovy Prahy? Jaké byly vaše zážitky? My jsme se zeptali na názor ředitele festivalu Jana Simona a jeho odpovědi i své dojmy jsme shrnuli do článku, který si můžete přečíst v magazínu Akademie klasické hudby.