Prodejní místa

V případě dotazů ohledně nákupu vstupenek nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, nebo e-mailové adrese uvedené níže.

T: +420 775 495 495
E: vstupenky@dvorakovapraha.cz

 

Nákup a vyzvednutí vstupenek ve vstupenkovém centru je možné pouze po domluvě na e-mailu nebo telefonním čísle výše.

Prodejní místa v České republice

Mapu prodejních míst Sazka najdete na seznamu zde. Pro vyzvednutí vstupenky je třeba navštívit prodejní místo, které má terminál (modře vyznačená místa).

On-line prodej

Své vstupenky si můžete koupit z pohodlí domova nebo kanceláře online prostřednictvím našich internetových stránek. V sekci program si vyberte koncert a nakupujte v několika jednoduchých krocích.

Vybrané vstupenky můžete uhradit platební kartou on-line nebo osobně při jejich převzetí na některém z prodejních míst Sazka. Pro vyzvednutí na prodejním místě Sazky si rezervujte vstupenku online a na konci objednávky zaškrtněte možnost "Rezervace na Sazka terminály". Na prodejním místě sdělte prodejci číslo rezervace, nebo jednoduše zobrazte její čárový kód na displeji vašeho mobilu z potvrzení rezervace zaslaného na Váš e-mail. Možnosti platby na Sazka terminálech se řídí pokyny daného prodejního místa.

Na prodejních místech Sazky není možné uplatnit slevy. Slevy je zapotřebí uplatnit již v průběhu rezervace v prodejním systému. Pro nákup zvýhodněných vstupenek ZTP a ZTP/P nás kontaktujte písemně na adrese vstupenky@dvorakovapraha.cz.

Mapu prodejních míst Sazka najdete na seznamu zde. Pro vyzvednutí vstupenky je třeba navštívit prodejní místo, které má terminál (modře vyznačená místa).

V případě dotazů nás kontaktuje na

+420 775 495 495

vstupenky@dvorakovapraha.cz

Vstupenkové centrum Dvořákova Praha

Maiselova 25/4
110 00 Praha 1 - Staré Město, Česká republika

Nákup a vyzvednutí vstupenek ve vstupenkovém centru na adrese Maiselova 25/4 je možné pouze po domluvě na e-mailu nebo telefonním čísle níže.

T: +420 775 495 495
E: vstupenky@dvorakovapraha.cz

Obchodní podmínky

Nákupem vstupenek na těchto internetových stránkách a prodejních místech souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Potřebuji poradit

Při potížích s nákupem kontaktujte Vstupenkové centrum Dvořákovy Prahy nebo provozovatele rezervačního systému Enigoo, společnost Enigoo s.r.o.. Rádi Vám pomůžeme. Vaše spokojenost a pohodlný nákup jsou pro nás prioritou.

Enigoo s.r.o.
Hlaváčova 207,
530 02 Pardubice
+420 461 049 232
info@enigoo.cz