Vstupenkové centrum Dvořákova Praha

T: +420 775 495 495
E: vstupenky@dvorakovapraha.cz

 

Nákup a vyzvednutí vstupenek ve vstupenkovém centru je možné pouze po domluvě na e-mailu nebo telefonním čísle výše.

On-line prodej

Své vstupenky si můžete koupit z pohodlí domova nebo kanceláře online prostřednictvím našich internetových stránek. V sekci program si vyberte koncert a nakupujte v několika jednoduchých krocích.

Vybrané vstupenky můžete uhradit platební kartou on-line nebo osobně při jejich převzetí na některém z prodejních míst Sazka. Pro vyzvednutí na prodejním místě Sazky si rezervujte vstupenku online a na konci objednávky zaškrtněte možnost "Rezervace na Sazka terminály". Na prodejním místě sdělte prodejci číslo rezervace, nebo jednoduše zobrazte její čárový kód na displeji vašeho mobilu z potvrzení rezervace zaslaného na Váš e-mail. Možnosti platby na Sazka terminálech se řídí pokyny daného prodejního místa.

Na prodejních místech Sazky není možné uplatnit slevy. Slevy je zapotřebí uplatnit již v průběhu rezervace v prodejním systému. Pro nákup zvýhodněných vstupenek ZTP a ZTP/P nás kontaktujte písemně na adrese vstupenky@dvorakovapraha.cz.

Mapu prodejních míst Sazka najdete na seznamu zde. Pro vyzvednutí vstupenky je třeba navštívit prodejní místo, které má terminál (modře vyznačená místa).

V případě dotazů nás kontaktuje na

+420 775 495 495

vstupenky@dvorakovapraha.cz

Prodejní místa v České republice

Mapu prodejních míst Sazka najdete na seznamu zde. Pro vyzvednutí vstupenky je třeba navštívit prodejní místo, které má terminál (modře vyznačená místa).

Nákup a vyzvednutí vstupenek ve vstupenkovém centru je možné pouze po domluvě na e-mailu nebo telefonním čísle v levé části této stránky.

Dárkové poukazy, kredity a jejich uplatnění

Zakoupené dárkové poukazy a obdržené kredity lze aplikovat při nákupu vstupenky online. Při odbavení (check-outu) v prodejním systému postupujte takto:

1. Zvolte platební metodu Poukazem

2. Zadejte kód poukazu

3. Klikněte na aplikovat

 

Pokud je hodnota poukazu nižší než cena zakoupených vstupenek, budete po odeslání objednávky přesměrováni do platební brány pro doplacení rozdílu ceny.

Pokud je hodnota poukazu vyšší než cena zakoupených vstupenek, rozdíl ceny zůstane pod stejným kódem k dispozici na další nákupy až do platnosti poukazu.

Obchodní podmínky

Nákupem vstupenek na těchto internetových stránkách a prodejních místech souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Potřebuji poradit

Při potížích s nákupem kontaktujte Vstupenkové centrum Dvořákovy Prahy nebo provozovatele rezervačního systému Enigoo, společnost Enigoo s.r.o.. Rádi Vám pomůžeme. Vaše spokojenost a pohodlný nákup jsou pro nás prioritou.

Enigoo s.r.o.
Hlaváčova 207,
530 02 Pardubice
+420 461 049 232
info@enigoo.cz