Věrnostní program

Staňte se členem Věrnostního programu festivalu Dvořákova Praha a získejte slevové kupony na nákup vstupenek. Registrace do Věrnostního programu je bezplatná. Za každých utracených 2000 Kč získáváte slevový kupon v hodnotě 200 Kč, který můžete uplatnit již při dalším nákupu. Pro získání slevových kuponů je nutné vstupenky nakoupit přímo online pod přihlášením do vašeho úživatelského účtu/věrnostního programu.

Jak použít slevový kupon?

 • kupon je přenosný
 • kupon je možné uplatnit na nákup jakéhokoliv koncertu v jakémkoliv cenovém pásmu
 • kupon lze uplatnit na nákup vstupenek pouze v české měně, a to buď online, nebo ve Vstupenkovém centru festivalu a od 2. 9. 2019 rovněž ve Vstupenkovém a informačním centru v Rudolfinu
 • na nákup jedné vstupenky je možné použít vždy jen jeden kupon
 • slevy se nesčítají
 • platnost kuponů vydaných od 27. 3. 2018 je do 30. 4. 2019 a platnost kuponů vydaných od 25. 3. 2019 je do 30. 4. 2020

Chci výhody člena věrnostního programu!

REGISTROVAT

Studenti (Klub mladých)

Studentské slevy poskytujeme v rámci Klubu mladých festivalu Dvořákova Praha, který je otevřen všem držitelům platných studentských průkazů ISIC (ISIC Scholar, ISIC Student). Registrace do Klubu mladých je bezplatná.

Jaké slevy a benefity členství v Klubu mladých nabízí?

 • sleva 20% na vstupenky (1 vstupenka/koncert)
 • Studentský speciál za 100 Kč na večerní koncerty festivalu (1 vstupenka/koncert, bez garance konkrétního místa v sále, usazení na volné místo v sále po 3. zvonění, kapacita míst je omezena)
 • setkání s interprety
 • speciální nabídky a last-minute nabídky vstupenek

Chci se stát členem Klubu mladých!

REGISTROVAT

Chci vědět více o Klubu mladých!

DETAILNÍ INFORMACE

Nemáš kartu ISIC? Jednoduše si pro ni klikni!

Učitelé

Držitelům platných průkazů ITIC, kteří se registrují do slevového programu pro učitele, poskytujeme cenově zvýhodněné vstupenky a další benefity. Vstupenky můžete objednat online nebo osobně vyzvednout ve Vstupenkovém centru festivalu či na prodejních místech Colosseum Ticket.

Jaké slevy a benefity mohou učitelé využít?

 • sleva 20% na vstupenky (1 vstupenka/koncert)
 • setkání s interprety
 • speciální nabídky a last-minute nabídky vstupenek
 • UČITEL A ŽÁK, významné slevy na vstupenky pro učitele a jeho žáky, pro informace a konkrétní nabídku nás kontaktujte na vstupenky@dvorakovapraha.cz

Chci čerpat výhody pro učitele!

Nemáte kartu ITIC? Jednoduše si pro ni klikněte

Senioři

Osobám starším 65 let poskytujeme 20% slevu na vstupenky. Slevu pro seniory je možné uplatnit pouze při osobním nákupu vstupenek ve Vstupenkovém centru Dvořákovy Prahy nebo na prodejních místech Colosseum Ticket. Vstupenky je možno předem online rezervovat a o slevu se pak přihlásit na prodejním místě. Sleva bude přiznána po předložení platného průkazu. Na jeden průkaz není možné zakoupit více jak jednu vstupenku na jeden koncert.

Upozornění: Částku za nákup vstupenek v režimu Senior nelze započíst do nákupů Věrnostního programu. Na nákup vstupenek v režimu Senior nelze využít slevovou poukázku získanou v rámci Věrnostního programu, slevy se nesčítají.

ZTP a ZTP/P

Držitelům průkazů ZTP a ZTP/P poskytujeme slevu ve výši 50%. Pro nákup zvýhodněných vstupenek nás kontaktujte písemně na adrese vstupenky@dvorakovapraha.cz, nebo tickets@colosseum.eu.

Upozornění: Částku za nákup těchto zlevněných vstupenek lze započíst do nákupů Věrnostního programu. Na nákup ZTP a ZTP/P vstupenek nelze využít slevovou poukázku získanou v rámci Věrnostního programu, slevy se nesčítají.