Získejte kredity za každý nákup vstupenek. Uplatnit je můžete při příštím nákupu.

Věrnostní program Dvořákovy Prahy

Našim věrným zákazníkům, kteří mají v prodejním systému Dvořákovy Prahy registrovaný uživatelský účet, nabízíme využití výhod věrnostního programu.

Jak program funguje?

Při každém online nákupu vstupenek, dárkových poukazů nebo doplňkových služeb získáváte 5 % z utracené částky zpět v kreditech na svůj registrovaný uživatelský účet. Platnost nasbíraných kreditů je 20 měsíců a pokud se rozhodnete stávající kredit při nákupu nevyužít, jeho platnost se s dalším nákupem automaticky prodlouží o dalších 20 měsíců. Aktuální stav nasbíraných kreditů a datum jejich expirace vidíte ve svém účtu, viz vzorová ukázka zde:

Ukázka prostředí z věrnostního programu Dvořákovy Prahy 2022

Nasbírané kredity lze uplatnit při online nákupu v checkoutu vstupenek. Stačí zvolit platbu „kredity“ a v případě, že je počet nasbíraných kreditů nižší než částka k úhradě, budete vyzváni k doplacení rozdílu kartou online. Kredity lze uplatnit na nákup vstupenek. 

Ukázka prostředí z věrnostního programu Dvořákovy Prahy 2022

Těšíme se, že vás budeme nadále potkávat na našem festivalu a jsme rádi, že vám můžeme nabídnout toto poděkování za vaši přízeň ve formě věrnostního programu.